Relacja ze szkolenia LDEK FULL PREP 3.0 SIERPIEŃ 2017.

Organizacja szkolenia w okresie wakacji to nie lada wyzwanie. Jednak kiedy wiesz, że odwiedzą Cię ludzie pełni pasji i gotowi na ciężką pracę z uśmiechem na twarzy – jest Ci trochę łatwiej. Po raz trzeci spotkaliśmy się w grupie 24 osób w Hotelu Tobaco w Łodzi aby na początku sierpnia powtórzyć wspólnie materiał do najbliższego egzaminu LDEK.

Kurs odbywał się w konwencji flagowego projektu Akademii LDEK – mianowicie czterodniowego programu szkoleniowego LDEK FULL PREP.
Każdego dnia Kursanci w dwóch blokach przerabiali wspólnie z wykładowcami przygotowany dla nich materiał. Został on zaktualizowany pod kątem najnowszych trendów i aktualnie obowiązujących wytycznych.

ldek full prep 3.0

Dodatkowym urozmaiceniem szkolenia teoretycznego były również 10-15 minutowe przerwy sprawdzające tzw. quick test-y.

ldekfullprep

Tworzenie wspólnej przestrzeni umożliwiającej wspólną pracę nad materiałem obowiązującym do egzaminu państwowego zapewnia możliwość dyskusji i rozwiązywania wątpliwości i problemów. Liczne ale krótkie przerwy kawowe umożliwiają wymianę poglądów i złapanie oddechu do dalszej pracy.

akademia_ldek-47
Wykłady dodatkowe przygotowane dla uczestników, to element praktycznego podejścia do egzaminu oraz cenne wskazówki i porady poparte doświadczeniem.

ldekniedziela
Wspólna kolacja natomiast to możliwość integracji, wymiany uśmiechów, wizytówek, kontaktów i wytchnienia. Cieszymy się bardzo, że każdy z Was był obecny na kolacji integrującej!

kolacja-ldek
Kurs LDEK FULL PREP kończy się egzaminem, który jest przygotowany ze szczególną wnikliwością, dopasowany do aktualnych wymagań, trendów, umożliwiający wiarygodne sprawdzenie własnej wiedzy. Każdy uczestnik ma możliwość uczestnictwa w próbnym egzaminie symulowanym na warunki mające miejsce w Centrum Egzaminów Medycznych.

egzamin_ldek
Cieszymy się, że mogliśmy spotkać tak sympatycznych lekarzy dentystów. Wierzymy, że spędzony z nami wspólny czas nie tylko zaowocuje wysokimi wynikami na LDEK ale również da Wam liczne momenty aby wracać do Łodzi z uśmiechem na twarzy.

ldek3.0