Relacja ze szkolenia LDEK FULL PREP STYCZEŃ 2017.

Projekty pełne pasji tworzy się dla ludzi. Jeżeli ludzie mówią Ci, że to co robisz jest dobre i pełne zaangażowania, chcesz to kontynuować. Dzięki entuzjastycznej, wdzięcznej grupie po najtrudniejszym, bowiem pierwszym szkoleniu LDEK FULL PREP 1.0, ponownie spotkaliśmy się w Łodzi aby kontynuować nasz nowy wymiar edukacji dla kolejnej grupy ambitnych lekarzy dentystów.

Szkolenie styczniowe było dla nas kolejnym wyzwaniem. Mianowicie wszystkie osoby, które w zimowym czasie dotarły do Łodzi uczestniczyły w egzaminie! Profil grupy ukazał nam, że będziemy mieć bardzo wymagającą publiczność. Zmotywowało nas to bardzo mocno! I mimo lekkich dreszczy, być może z zimna, być może ze strachu poznaliśmy grupę świetnych ludzi.

grupa-ldek

Szkolenie LDEK FULL PREP 2.0 tworzyli ludzie, nie tylko z Polski ale i z zagranicy. Doktor Agnieszka pokonała, aż 1500 km – na szczęście samolotem – aby walczyć z LDEK-iem. Podjęcie takiego wysiłku bardzo nas cieszy bowiem umożliwia nam nawiązanie wartościowych znajomości, a także pozwala na wymianę doświadczeń i ocenę stomatologii polskiej w świetle innych krajów. Praca w zgranej grupie to podstawa naszego działania!

praca-ldek
Szkolenie mające charakter teoretyczny, jest trudnym wyzwaniem. Staramy się robić wszystko aby miało ono charakter warsztatowy. Jak zawsze zapewniamy naszym kursantom wyjątkowe materiały dydaktyczne. Dedykowane, zmienne co edycję kursu, wzbogacone bowiem o wartościowe informacje w oparciu o aktualne trendy.

ldek-testy
Dodatkowe innowacje – szybkie testy sprawdzające przypomniały nam powagę studenckich wejściówek. Jednak u nas bez ocen, a ze wsparciem i pomocą nie tylko prowadzących ale i innych kursantów.

foto-ldek
Mimo, bardzo “mocnej” i wymagającej grupy. Każdy z uczestników z pewnością uzyskał informacje, które pozwoliły mu być lepszym na kolejnym teście LDEK. Fakt bycia w grupie na szkoleniu stacjonarnym, dawał wiele okazji do wspólnych dyskusji nad trudnymi tematami.

ldek-dyskusja
Różnorodność osób, fascynujące osobowości to ciągłe rozmowy, z humorem, uśmiechem na twarzy i dobrym jedzeniem.


Oczywiście, szkolenie to trwa nie tylko jeden dzień a całe cztery! . Zatem “walka” z wykładowcami trwała do samego końca. A my nie odpuszczamy! Końcowy test był trudnym wyzwaniem, jednak ważnym elementem sprawdzenia siebie i nas. Próbny egzamin piszemy zgodnie z wymaganiami CEM. Pytania są autorskie na poziomie aktualnego egzaminu. Każdy z uczestników egzaminu uzyskuje możliwość dyskusji i analizy nad swoim wynikiem w komfortowych warunkach i otrzymuje wskazówki do dalszej pracy.

test-ldek
Praca z lekarzami dentystami z grupy styczniowej była na nas wyjątkowym wydarzeniem! Uśmiech, pasja i determinacja to słowa klucze tego szkolenia! Wiemy, że było ciężko, nie tylko u nas ale i na egzaminie, którego poziom był bardzo wysoki. Cieszymy się jednak, że myśl o Was, nawet po kilku miesiącach powoduje uśmiech na naszych twarzach! Jesteśmy z Was dumni  i dziękujemy Wam za zaufanie.
grupa ldek full prep 2.0
Szczególne podziękowania dla:

Krzysztofa – za zdarte gardło,
Gabrysi – za ogarnięcie wszystkiego (:
Marty – za wspaniałą pogodę ducha i niezwykłą osobowość
Agnieszki, Karoliny – za obecność i przebyte kilometry
Michaliny – za wskazanie potyczek i walkę z ortodoncją
Joasi, Mileny, Kasi, Juli – za każde pytanie
Pauliny – za konkretną wiedzę i wskazówki
Rafała, Michała, Karola, Marcina, Jacka i Sylwestra – za wsparcie męskiej grupy!
Agnieszki K. – za determinację i dążenie do celu!
Anety – za obecność w “ciężkiej” chwili!
Oli – za wnikliwą analizę testów (:
Damiana – za wszelką moc!, integrację grupy, wiedzę i walkę!
Kamila – za fantastyczne fotki

Twórca Akademii LDEK – Paweł Natora (lek.dent.)